A legkönnyebb dolga ennek a nőtípusnak van.
Betyárul jól néz ki és/mert baromi fiatal, vagy kőgazdag, vagy brutál népszerű. Vagy, mindhárom egyszerre… vagy, nem csak játszani tud, hanem profi módon használja a filtereket és az infromatikai szépészeti eszközöket. Egy biztos, a virtuális világban él, ahol bárki lehet, bármely korban, bármely dimenzóban, ami egyben azt is jelenti, hogy a maximális kiteljesedés nem gond, úgy, mint a valóságban önmagukat megélőknek.
Tévedés azt gondolni, hogy a gamer lányoknak pszichológus kell, mert játszanak a gépen, nokedli szaggatás és férfi kiszolgálás helyett. Inkább kell pszichológus azoknak a nőknek, akik félve a férfiak uralta társadalomtól, nem azok, akik szeretnének lenni, hanem csupán férfi kiszolgáló eszközök.
A gamer lánynak, önmaga megéléséhez ezer mód áll rendelkezésére… épp ezért, férfiak százai is a rendelkezésükre állnak: a gamer lánynak ezer arca van. Meg mert kóláznak, pizzáznak, csokiznak, nem nyávognak diéta miatt… és valamilyen virtuális oknál fogva nem híznak, persze csak a fotón és webkamon keresztül 🙂 A valóság náluk mindig kérdés… 🙂
Az pedig már megint egy más kérdés, hogy ezen hódolóknak minimum fele virtuális. De nem baj, mert nagyobb mennyiségű alapanyagból nagyobb a merítés… tehát, egy gamer lánynak a valóságban is csurranhat-cseppenhet. Úgy, hogy ki sem mozdul a szobájából.
Az udvaroltatásnál is sokkal könnyebb a helyzete: aki macerás, kínos, vagy sok, azt kilövi a világűrbe, azaz spamként kezeli.
Nem kell méregdrága parfümöt használnia egy ismerkedő beszélgetéshez, ami egyben azt is jelenti, hogy ismerkedős randijai igen költséghatékonyak – mindkét félre nézve. Viszont bármely randihoz jól kell gamer-kednie, betyárul jól. És a helyzet az, hogy gamer lányok sokkal jobb játékosok, mint a gamer fiúk 🙂
A gamer lányok fent vannak az Instán… mert okosak, és tudják, hogyan kell használniuk azt reklámcélból… és ilyenkor kezd nem kölcséghatékonnyá válni semmi, mert meg kell alkotniuk a valóságban is virtuális önmagukat…
Többnyire úgy néznek ki, mint egy anime figura… igen, olyan jól :
Szeretik a kalandokat, nagyon szeretik – a virtuális térben. Egyéb helyen, a valóságban, ha kalandra hívod őket, porig aláznak. Éles eszükkel, gyors reakció idejükkel, küllemükkel, mindenhogy. A gamer lány szívéhez a játékon keresztül vezet az út… vagy, esetleg, ha csokigyárad van, vagy korlátlan kólahozzáférésed…
A gamer lány, jó eséllyel csak virtuálisan tud jól főzni, viszont tud mást: kiemelkedni a tömegből, a tucatnők közül.
Szeretik a fantasy-t, és sci-fi-t, és igen, legalább ennyire érdekesek is… már csak azért is, mert nem csak játszanak, hanem olvasni is szoktak… jókat és sokat 🙂
A játék-ismerkedésben, a f@szméregetéskor elég csak porig aláznia a pasit adott játékban, melyből a gamer lány egyből tudja azt, hogy kiszemeltje hisztis-e, sértődékeny-e, szereti-e a kihívásokat, mennyire fontos számára maga a nyerés. Így, a gamer lány sokkal nagyobb hatékonysággal választ olyan férfit, aki valóban férjnek való – kiismeri, mielőtt összebútorozna vele.
Jó eséllyel választ társnak gamer férjet, akivel csak akkor kerül konfliktusba, ha fogyóban a kóla és pizza, csokikészlet, és rendelni kell újat… lélektani harc ez: ki hagyja abba a játékot, erre az öt percre…
Ennek alapján úgy tűnik, az ő élete a legjobb, legfelhőtlenebb, hisz a virtuális világ az élet minden területét kitágítja, majdnem a végtelenig, és így számtalan lehetősége van, életének minden szegmenségben. És a helyzet az, hogy ez nem csak így tűnik, hanem így is van… a gamer lányoknak eszméletlen pénzt fizetnek azért férfiak, hogy velük játszhassanak. Több, igen jó barátjuk van, akikkel véd- és dacszövetségben működnek, és a sikerélmények miatt nagy önbizalomra tesznek szert.
…és mindez azt is jelenti, hogy bármikor elföldelheti a férjét, vagy úgy állon ütheti a zaklatókat, hogy azok foga pereg ki, mert mindez megengedett a virtuális világban… sőt, elvárt…